מרכז אבטחה

ב MoneySend, אנחנו מתיחסים ברצינות רבה לפרטים שלך ולשם אבטחתו, אנו משתמשים בטכנולוגיה נפוצה ועדכנית. בנוסף, אנו מתממשקים עם חברות כרטיסי האשראי הגדולות ומערכות העברת כספים מובילות.
MoneySend הוא שירות של חברת אלברקום בע"מ הרשומה במשרד האוצר, ברשות ההון ביטוח וחסכון, כנותן שירות מטבע; וכנש"ם אנו מדווחים על כל הפעולות הנדרשות לפי חוק לאיסור הלבנת הון, התש"ס-2000..

עד כמה מאובטחת העברה ב MoneySend?

אנו משתמשים בהצפנת אבטחה של 128 סיביות, כך שכל המידע שנשלח בין דפדפן האינטרנט שלך לבין האתר שלנו נשאר פרטי ומאובטח. האתר moneysend.co.il מופעל באמצעות דפים מוצפנים ומאובטחים. בנוסף, אישור התשלום דרך כרטיס האשראי מתבצע בשיטת 3D Secure One-Time Password והתשלום נעשה באתר חברת האשראי המאובטח בתקן PCI DSS.

עם אילו פלטפורמות להעברת כספים עובדת MoneySend?

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מערכות בינלאומיות המובילות בתחום העברת כספים באופן מידי, כמו: RIA, KoronaPay, Contact, Intel Express, Sigue. זה מאפשר לקבל במזומן את הכסף ביותר מ 60,000 נקודות שירות ביותר מ 19 מדינות.

את תשלומי כרטיס האשראי אנו מעבירים דרך מערכת קרדיטגארד שהיא חברה ישראלית מובילה בתחום הסליקה.

מאיזה חברה וארגון ניתן הרישוי לאתר MoneySend ?

חברת Comodo RSA Certification Authority – האתר MoneySend מאובטח ע"י רישוי Comodo PositiveSSL לאבטחת הנתונים המשודרים באינטרנט.

כמו כן, פעולת חיוב הכרטיס מתבצעת בתקן PCI DSS

(The Payment Card Industry Data Security Standard) שנקבע ע"י חברות האשראי הגדולות בעולם.

עם מי משותף המידע אשר אני מקליד באתר MoneySend ?

אנו מאבטחים את המידע שהנך מוסר לנו בעת ביצוע העברה. מטבע העברה הפרטים מועברים לחברות אתם אנו מתממשקים כדי לבצע את העברה בהצלחה.

במדה ונצטרך להעביר מידע אודותיך לחברה חיצונית, היא תעשה רק בהסכמתך!

האם האתר רשום במשרד האוצר ?

MoneySend הוא שירות הניתן באתר שנמצא בבעלות של חברת אלברקום בע"מ שהנה נותן שירות מטבע המאושרת גם לבצע העברת כספים ע"י משרד האוצר, רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון. רישיון נש"ם מספר 81044. כחברה מורשה חלים עלינו חוקי איסור הלבנת הון ומימון טרור וחובת הדיווח לרשויות.

מה היא מדיניות החזרת הכסף שלכם?

אנו ערבים לקבלת הכסף ע"י המוטב, אך במדה וזה לא יקרה בנסיבות הלא תלויות בשולח ובמקבל, נזכה את כרטיס האשראי במלוא סכום החיוב.